מנעולן - פורץ מנעולים 24 שעות

מנעולן באשקלון

מנעולן-באשקלון – פורץ מנעולים אשקלון

+ פורץ מנעולים + החלפת מנעולים + כספות + בתים + משרדים + רכבים ללא נזק + שירות 24 שעות

מנעולן תושב העיר אשקלון תיקון כל סוגי הדלתות פלדת | זכוכית | אלומניום | עץ הגעה תוך 30 דקות החלפת מנעול כספת עליון
להמזנה חייגו 050-9993373

אבדו לכם המפתחות לבית והנכם גרים באשקלון וצריכים מנעולן באשקלון אמין ומקצועי?? אל תהססו לדבר איתנו בכל שעה ואנחנו נגיע אליכם לאשקלון לביצוע כל שירותי המנעולנות!

אנו מבצעים שירותי תיקון דלתות מכל הסוגים- פריצת מנעולים לדלתות מרחבים, תיקון סוויץ לרכב ועוד. אצלנו כל השירותים ניתנים באחריות ובפיקוח אז אם אתם צריכים מנעולן באשקלון אנחנו הכתובת שלכם. אין ספק שאצלנו תוכלו להנות משירות מהיר, זמין ומקצועי ביותר!

אז בקיצור אצלנו זה השירות הכי טוב שאתם יכולים לקבל ללא כל צל של ספק, אז תחסכו לעצמכם כאבי ראש ודאגות מיותרות ותיצרו איתנו קשר בהקדם כדי לקבל את השירות המושלם. 

מנעולן באשקלון
מנעולן באשקלון

כמה עולה להזמין מנעולן לאשקלון

להזמין מנעולן באשקלון עולה בין 150 ל 250 שח עבור שירות בלבד הכוונה אם אנו לא נגיע אליכם לפריצת דלת שנטרקה השירות יעלה לכם בין 150 ל 250 שח עבור פריצת הדלת ובכך מסתכם הביקור. ואילו שירות פריצה והחלפת צילינדר לדלת פלדלת לדוגמא יעלה לכם הביקור שהוא בין 150 ל 250 שח + צילינדר שעולה בין 150 שח ל 350 שח בממוצע אז סך הכל פריצה והחלפת צילינדר עם צילינדר טוב עולה 400 שקלים בממוצע.

מחיר עבור תיקון דלת של לובי לדוגמא אלומיניום וזכוכית יכול לעלות לכם בין 250 שח ל 450 שח בדרך כלל דלתות כאלו דורשות ביצוע מקצועי יותר אשר דורש את פירוק המשקוף והחלפת הצירים דבר המייקר מעט את מחיר הביקור.

כמובן שאצלנו כל המחירים ניתנים כבר בטלפון מבעוד מועד כאשר אתם שולחים תמונה והסבר קצר אותו אנחנו מקבלים ממכם בשיחה בטלפון או בהודעה ולאחר מכן אנחנו נוכל להגיד לכם במדוייק כמה יעלה לכם הביקור עם התיקון עוד לפני שנגיע אליכם. 

טיפ חשוב מאיתנו הוא לסגור עם המנעולן את עלות תיקון התקלה מראש כדי לחסוך סיטואציות לא נעימות ומביכות בה תאלצו לשלם סכום גבוה יותר ממה שחשבתם שתצטרכו.

כמה מהר מגיע מנעולן לאשקלון ?

על מנת שתוכלו לקבל שירות מהיר מ מנעולן באשקלון 24 שעות רצוי כבר בשיחת הטלפון לדאוג למנעולן שאותו אנו מזמינים יהיה תושב העיר אשקלון ולא יגיע מעיר אחרת.

במידה והמנעולן שתזמינו יהיה רחוק מעיר מאשקלון או מהסביבה עלות הטיפול יהיה יקר יותר עבור ההגעה שלו ולכן רצוי להזמין מנעולן שגר קרוב אליכם. 

בנוסף רצוי להזמין מנעולן מאשקלון לביתכם כדי להבטיח את השירות המהיר ביותר עבור התקלה שנתקלתם בה, אף אחד מאיתנו לא רוצה לבזבז את הזמן היקר שלנו בהמתנה מיותרת לבעל מקצוע. לכן חשוב שתפקידו להזמין מנעולן מאשקלון והסביבה.

אנו מספקים שירותי מנעולנות בעיר אשקלון על ידי מנעולנים תושבי העיר בלבד אשר מגיעים לכל פינה בתוך דקות הוא מספקים שירות מקצועי ובפיקוח שלנו. אנו נדאג שהמחיר יהיה הטוב ביותר וכמובן העבודה תהיה מקצועית ככל שניתן אז אל תבזבזו זמן מיותר צלצלו אלינו אם אתם רוצים מנעולן מהיר ומקצועי!

פריצת רכבים באשקלון

אנו מבצעים פריצת רכבים כאשר המפתחות נשכחו בפנים ללא כל נזק לרכב וכמובן שיש ברשותנו את כל הציוד הנדרש כדי לתקן לכם את הסוויץ או לשחרר לכם איזה מפתח שנתקע וגם לפתוח לכם בגאז וכל מיני תיקונים קטנים ברכב שאנו יודעים לבצע במקצועיות יתרה.

אנחנו מספקים שירות מהיר בכך שמגיעים תוך זמן קצר מאוד וכאן אנחנו חוזרים לעניין הקרבה.

אנחנו יכולים להגיע אליכם בתוך דקות ספורות וזה מאוד חשוב מאוד כאשר נתקעתם מחוץ לרכב,  או שאולי המעלות גבוהות מאוד בחוץ ואתם באמת צריכים מישהו שיגיע מהר ולא יתן לכם מחיר נמוך על מנת להצדיק את זה שהוא לא יכול להגיע תוך זמן קצר ולכן חשוב מאוד לוודא את זמני הגעה כאשר מבצעים פריצת רכבים בעיר אשקלון.

מנעולן באשקלון מוסמך עם תעודת יושר

כל המנעולנים באשקלון שלנו הם באישור המשטרה ויש להם תעודת יושר תמיד צמודה אליהם. כאשר הלקוחות ידרשו לראות אותה היא תמיד תהיה זמינה ובמקרים רבים הם גם תולים אותה לגופם.

אנו מוודאים שכל המנעולים שלנו עברו את ההכשרה המקצועית וקיבלו את כל האישורים הרלוונטיים מכל הגורמים.

איך מזמינים מנעולן לאשקלון דרכנו

להזמין מנעולן לאשקלון דרכנו זה עניין מאוד פשוט אתם מחייגים עונה לכם הרצל גולדמן. בשיחה מאוד קצרה הוא יכול להבין ממכם מה בדיוק קרה לכם ואם צריך יבקש גם תמונה.

לאחר מכן הוא יתן לכם הצעת מחיר מדוייקת ולפעמים יוכל גם להסביר לכם איך לתקן בעצמכם ללא עלות.

אז אל תבזבזו זמן יקר בחיפושים מיותרים אחר מנעולן באשקלון צלצלו לסהר מנעולן עכשיו והוא יגיע בעצמו או ישלח לכם את אחד מהנציגים שלו בעיר אשקלון לכל שירותי המנעולנות.

לאזורי שירות נוספים :

מנעולן אשדודמנעולן ראשון לציון

Call Now Button