מנעולן - פורץ מנעולים 24 שעות

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

קורס מנעולן 

החיים שלנו מלאים בלבטים, כל החלטה מובילה אותנו לדרך אחרת בחיים ואנו עומדים מאחורי החלטות אלו סמוכים ובטוחים כי אנו מחליטים הכי טוב עבור עצמנו. 

התלבטויות כגון: מגמת לימודים בתיכון, לאן להתגייס בצבא, לאן לטוס אחרי הצבא וכמובן מה לעשות ובאיזה תחום להתמקצע אחרי השירות הצבאי. החלטות חשובות כאלו מעצבות את המשך חיינו.


כמו בכל תחום ישנם אנשים אשר מתעניינים במקצועות ריאליים יותר וישנם אנשים מקצועיים, טכניים שאוהבים " עבודת כפיים", אוהבים את התחושה הזו של כלי עבודה בידיים ואת היכולת לתקן ולסדר בעיות מבלי להזדקק לעזרה חיצונית.  

.

קורס מנעולן אחד על אחד

מה מקנה קורס מנעולן מקצועי

קורס מנעולן מקצועי בעצם מקנה לך את הכלים הדרושים שלך להפוך להיות מנעולן מקצועי וטוב.

חשוב לשים לב כי לא כל המקומות מלמדים באותה שיטה, ישנם בתי ספר אשר הלימודים בהם מתבצעים בצורה תאורטית לרוב, ישיבה בכיתות לימוד גדולות במשך פרק זמן ארוך יחסית, פחות התעסקות בלימודי טכניקה ופרקטיקה.

לעומת זאת מקומות רבים הבינו שהעולם הופך מודרני יותר ויותר ומשתמשים באינטרנט כפלטפורמת לימוד מקצועית פרקטית ויעילה תוך התמקדות בתרגולים בכלים אמיתיים. לימודים שכאלה ישולבו גם עם לימודי פרקטיקה בבתי הספר השונים וישולבו יחד ללימוד מקיף ויעיל פי כמה מלימוד תיאורטי. 

לימודי מנעולנות מתאימים לכל אחד ואחת אשר מבקשים ללמוד מקצוע נוסף הן לשם מקצוע ראשי והן לשם הכנסה נוספת. לא חייב להגיע עם ידע מראש אבל רצוי להיות בעל חוש טכני מינימלי, בעל יכולת להחזיק כלי עבודה ואהבה אמיתית לעבודה עם הידיים. 

 

לימודי מנעולנות עם "חבר המנעולנים" 

למי שכבר החליט על לימודי מנעולנות והגיע למסקנה שהלימודים  מתאימים לו כדאי לבחור ללמוד במקום הטוב ביותר אשר מעניק לכם את הידע הנרחב ביותר שניתן לתת במהלך לימוד מקצועי בסיסי, כדאי לבחור בבית ספר מקצועי עם מדריכים מן השורה הראשונה אשר יעבירו לכם את הידע בצורה הנכונה והחוויתית ביותר.

בית הספר של " חבר המנעולנים" מתהדר בסשן השיעורים המקיף שלו, אצלנו תוכלו לרכוש ידע מקצועי אמיתי ורלוונטי, הלימודים אצלנו מתבצעים אחד על אחד משמע: תלמיד מול מדריך, בשעות גמישות ניתן להתאים עבור כל אחד את שעות הלימוד המתאימות לו. 

לימודי מנעולן טיפים

 

תכנית הלימודים בחבר המנעולנים:

בבית הספר שלנו אנו מספקים לתלמיד את כל הכלים להצלחה אמיתית במקצוע. חשבנו על תכנית לימודים שעונה על כל הצרכים של התלמידים ויצרנו שיטה מנצחת.

ראשית, התלמידים שלנו לומדים בצורה מעשית בלבד. כל תלמיד מגיע לבית הספר ולומד את כל שיטות העבודה מול מדריך צמוד ואישי שלו. התלמיד מבצע את כל מה שלומד ובשעת הצורך המדריך מתקן אותו ועוזר לו לבצע את הטכניקה בצורה הטובה ביותר.

בעת הרשמתו של התלמיד לקורס, הוא מקבל גישה לאתר הקורס. באתר מופיעים 60 סרטונים שהופקו ברמה הגבוהה ביותר ובהם מצולמים כל נושאי הקורס, כך שתוכלו להיזכר בכל עת במה שכבר למדתם.

גם לאחר שהתלמיד סיים את הקורס, אנחנו לא עוזבים אותו, הוא זכאי ל-100 שעות תרגול נוספות לשעות הקורס. בשעות התרגול יוכל לתרגל את מה שכבר למד במהלך הקורס.

בנוסף, אנו מעבירים עבודות לבוגרי הקורס באמצעות תשתית אתרים רחבה שהקמנו במשך מספר שנים שמניבה עבורנו תוצאות רבות. כל תלמיד שלמד אצלנו יכול לקנות אצלנו  ציוד במחירים מסובסדים (רק לבוגרים שלנו).

בקיצור- כל החבילה במקום אחד!

היתרונות בקורס מנעולן פרקטי ולא תאורטי

הלימודים שלנו מציעים לימוד פרקטי מעשי ולא לימוד תאורטי מקיף, סיכמנו  לתוך מספר שיעורים מעשיים חודשי לימוד תיאורטיים אשר מוצעים במקומות אחרים.

אצלנו בבית הספר תלמדו להחזיק ולהשתמש נכונה בכל הכלים הנדרשים לעבודה כמנעולן, תלמדו ותתאמנו על מנעולים וצילינדרים אמיתיים, כספות ואפילו רכבים.

תקבלו מאיתנו כלים וידע מקצועי שלא תקבלו בשום מקום אחר שאיתו תוכלו באמת לצאת החוצה ולהתחיל לעבוד. כמו כן אנו מציעים ליווי צמוד לכל המנעולנים שלנו לתקופה שלאחר הלימודים לכל שאלה או בעיה שהם נתקלים בה. 
.

קורס מנעולן הכולל קורס שיווק

בנוסף לכל המוזכר לעיל תקבלו מאיתנו גם שיעור שיווק מקוצר שבו תקבלו כלים וידע כיצד לפעול לאחר סיום הלימודים, איך לייצר לעצמכם עבודה ואיך לקדם את עצמכם בגוגל וברשתות החברתיות.

לפני שאתם נרשמים לקורס במקום אחר, עצרו רגע וחשבו מה חשוב לכם במהלך הלימודים שלכם האם אורך תקופת הלימודים הינו פרט חשוב או האיכות ותוכן הלימודים שאתם מקבלים.

האם חשוב לכם ידע מקצועי ופרקטי או ידע תאורטי וכללי, האם אווירת הלימוד חשובה לכם? האם נוחות השעות והימים חשובה לכם? לאחר שתענו על כל השאלות האלו תוכלו בלב שלם להירשם ללימודים ב"חבר המנעולנים". 
.

קורס מנעולן מחיר

קורס מנעולן מחיר

מחיר עבור קורס מנעולן נע בין 4,800 ש"ח ל-6,200 ש"ח בממוצע, מומלץ לקבל במחיר זה ארגז כלים מאובזר וידע כיצד לשווק את עצמך בסיום הקורס ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון, אך על מנת להירשם לקורס מנעולן מומלץ להגיע למקום ולהתרשם.

טיפים בבחירת קורס מנעולן 

בראש ובראשונה, לעולם אל תשלמו על קורס מנעולן בטלפון!
קיימים המון קורסים בשוק וקיים סיכוי שינסו לעבוד עליכם רק כדי לקחת את הכסף שלכם, לכן- תגיעו למוסד הלימודים לשיעור התנסות ורק לאחר מכן תשלמו על הקורס.

שנית, שיטת הלמידה המומלצת ביותר בתחום המנעולנות הנה מעשית. מכיוון שהעבודה בתחום מתבצעת עם הידיים, הלמידה חייבת להיות מעשית על מנת שתוכלו להיות מנעולנים מקצועיים ולהסתדר בכוחות עצמכם בשטח.

למידה מקוונת אינה מומלצת מכיוון ותלמדו דרך סרטונים ולא תוכלו לסגל לעצמכם שיטת עבודה פרקטית שתשמש אתכם בעבודה אצל לקוח. למידה מהסוג הזה תגרום לכך שלא תהיו מספיק מקצועיים ומוכנים לעבודה בתחום.

למידה נוספת שאינה מומלצת היא שיטה בה מנעולן מגיע אליכם הביתה עם ציוד בסיסי. הסיבה לכך שהוא לא יוכל להביא אליכם הביתה את כל סוגי הדלתות, הכספות והרכבים הנפוצים שקיימים היום בשוק. בשיטת למידה כזאת לא תצליחו לרכוש את כל הידע שנדרש כדי להיות מנעולים מקצועיים. סיבה נוספת היא שאם הבית שלכם אינו מספיק גדול, הלמידה תהיה צפופה ולא נוחה. 

לכן, שיטת הלמידה המומלצת ביותר הנה מעשית וצריכה להתבצע במוסד לימודים שקיימים בו כל סוגי הדלתות, הכספות, הרכבים בצורה מסודרת ונוחה ללמידה. 

טיפ נוסף ולא פחות חשוב הוא שכדאי שתבחרו במוסד לימודים שילמד אתכם לשווק את עצמכם. בתחום המנעולנות אתם תעבדו בתור עצמאיים ולכן חשוב מאוד שתדעו לשווק את עצמכם ולייצר לעצמכם לקוחות. 

קורס מנעולן משרד העבודה או קורס מנעולן בבית ספר פרטי

קורס מנעולנים משרד העבודה הוא בדרך כלל מתבצע במכללות ובקבוצות גדולות ואילו קורס מנעולן בבית ספר פרטי מאפשר למידה יעילה יותר אחד על אחד עם מדריך צמוד.

 אז מה היה לנו? 

  • לימודים פרקטיים ולא תיאורטיים 
  • לימוד אישי מדריך ותלמיד 
  • תחילת עבודה מהירה 
  • שיעור שיווק כבונוס לכל נרשם
  • ארגז כלים מהודר 
  • ליווי אישי וצמוד לכל תלמיד
  • סרטוני הדרכה מקוונים לשנה 
  • יחס אישי ואווירה משפחתית
  • מחירים חסרי תחרות

צוות קורס מנעולן

הצוות של " חבר המנעולנים" נבחר בקפידה רבה, כל אנשי ההדרכה בבית הספר הינם מנעולנים מוסמכים אשר עברו הכשרה מקצועית ועוברים השתלמויות בתחום בתדירות גבוהה.

המדריכים בבית הספר ילמדו אתכם את כל הידע הדרוש על מנת שתהיו מנעולנים מקצועיים, תוכלו לסגל לעצמכם שיטת עבודה מקצועית ויעילה שתעזור לכם בזמן עבודה אצל לקוחות.

בנוסף תוכלו לרכוש ידע רב ממנהל בית הספר, איתי אילוז, בעל ניסיון כמנעולן למעלה מעשור. 

Call Now Button