מנעולן - פורץ מנעולים 24 שעות

מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות + החלפת מנעולים + החלפת מנעול עליון גואל כספת + פורץ מנעולים ודלתות + רכבים + כספות 

מנעולנים 24 שעות תושב העיר , שירותי פריצה 24/7 , החלפת מנעולים לבית
10% הנחה על כל השירותים , החלפת צילינדר, מנעולן רכב , פורץ מוסמך

מה זה להיות מנעולן 24 שעות יממה? זה להיות בעל מקצוע עצמאי ללא "בוס" שכל היום אומר לך מה לעשות אלא להיות חופשי ומאושר!

לקום בבוקר ולהחליט האם אני הולך לעבוד או שאני נשאר בבית, האם אני עובד כך וכך שעות, או שבא לי לעבוד כל היום, פשוט לבחור בדיוק את הסדר יום בקיצור להיות חופשי.

מנעולן 24 שעות
מנעולן 24 שעות

מה תפקידו של מנעולן 24 שעות ביממה

תפקידו של מנעולן 24 שעות הוא בדרך כלל לתת שירותי מנעולנות לרכבים דלתות וכספות מסוגים שונים ללקוחות פוטנציאליים אשר תקועים זקוקים לשירותיו של מנעולן מחייגים אליו והוא מגיע ומחלץ אותם במהירות ובמקצועיות.

בנוסף מנעולן צריך להיות אדם אמין וישר כי יש בכוחו את היכולת
להיכנס לכל מקום שהוא רוצה והוא יכול להחזיק ברשותו מפתחות של הכוחות ולכן בעל המקצוע אותו נבחר צריך להיות מנעולן ישר מבפנים או מבחוץ.

כמה מרוויח מנעולן עשרים וארבע שעות

מנעולן מקצועי שזמין כמעט 24 שעות מרוויח בממוצע קריאת שירות
המקובלת בשוק לדוגמה אם נזמין לביתנו מנעולנים 24 שעות לבצע שירות של פתיחת דלת אז הסכום עבור השירות יהיה בין 150 ל 250 שח בממוצע. תלוי מהו סוג השירות, תלוי בשעה בה אתם מזמינים את המנעולן, איזה מנעולן הזמנתם.

כמובן שאם יש עלויות של חלקים לפרטים נוספים יהיה לכם לשלם את הערך שלהם בתוספת למחיר שירות לדוגמה אם הזמנתם שירות של פריצת צילינדר ולאחר מכן אנחנו צריך להחליף צילינדר חדש העלות תהיה סכום השירות פלוס הצילינדר שזה בערך 150 שקל לצילינדר טוב.

סך הכל סדר גודל של 400 שקלים יש מקרים בהם השעה הוא העיתוי מייקרים את מחיר שירות לדוגמא אם להזמין מנעולן בשבת או בערב החג או שמה  נתקשר אליו בשעות הלילה המאוחרות סביר להניח שהמחיר ישתנה ויהיה יקר יותר.

כמה מהר אמור להגיע מנעולן שעובד 24 שעות

מנעולן 24 שעות אמור להגיע בממוצע של בערך 20 דקות בזמן הקריאה ולכן חשוב להזמין מנעולן באזורכם. אם אתם גרים באזור המרכז לדוגמא ברמת גן רצוי שתזמינו מנעולן מרמת גן בלבד כי אחרת אם המנעולן שתזמינו מתגורר לדוגמא בנס ציונה או ראשון לציון ייקח לו הרבה יותר זמן להגיע אליכם וכמובן שהמחיר יהיה בהתאם לכך.

לכן רצוי להזמין מנעולן מאזור מגורכם כדי לחסוך עבורכם עלויות נוספות ולהבטיח עבורכם את הטיפול המהיר ביותר. חשוב כבר בזמן השיחה לשאול את המנעולן מאיפה הוא מגיע וכמה זמן ייקח לו להגיע.

בנוסף, חשוב לציין שאם אנחנו צריכים שירות אס או אס רצוי שנבדוק אם המנעולן מגיע עם אופנוע או שהוא עם רכב. בשעות הפקקים יכול לקחת למנעולן אפילו מאותו עיר הרבה יותר זמן להגיע מאשר מנעולן שיגיע עם אופנוע מהיר אחרת ושלא נדבר על נושא חיפוש חניה שלא תמיד אפשרי.

 

רוצים להזמין מנעולן מקצועי שנותן שירות של 24 שעות ביממה תוכלו להזמין את הרצל גולדמן מנעולן מורשה בעל ניסיון רב נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

לאזורי שירות נוספים אזור המרכז:
*למנעולן בתל אביב
*למנעולן בראשון לציון

Call Now Button