מנעולן - פורץ מנעולים 24 שעות

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל-אביב יצאת צדיק – כמה עובדות לפני שמזמינים + כספות + דלתות + פורץ מנעולים + 24 שעות בתל אביב

פריצה ותיקון דלת – הגעה בתוך 30 דקות של מנעולן תושב תל אביב. התקנת מנעול עליון בכספת – מנעולן מורשה בת"א

מנעולן תל אביב  | שירות אמין מקצועי  | התקשרו עכשיו 050-999-3373

מנעולן בתל אביב

מנעולן מתל אביב 

באילו מקרים מזמינים מנעולן בתל אביב 

 • פריצת דלתות חירום.
 • פריצה של כספות מכל הגדלים והסוגים.
 • הזמנת פורץ רכבים ללא נזק לרכב, הגעה מהירה.
 • פורץ דלתות עץ, פלדלת, אלומיניום ,זכוכית, אש ,חסם ,ממד.
 • התקנת מנעול כספת עליון לאבטחת הבית.
 • פריצת דלת טרוקה.
 • החלפת צירים וכיוון דלתות
 • החלפה של מנעולים מכל הסוגים.

מקרים נוספים בהם מזמינים מנעולן בתל אביב:

 • מעבר דירה- אם עברתם לדירה אחרת וברצונכם להחליף את צילינדר הדלת כדי לשמור על פרטיותכם.
 • אחד מבני משפחתכם איבד את המפתח- במקרה כזה, תרצו להיות בטוחים שגם אם מישהו ימצא את המפתח, לא תהיה באפשרותו לפרוץ לביתכם.

אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב מהתוכנית יצאת צדיק – לפני שאתם בוחרים, כדאי שתשימו לב למספר עובדות:

צריכים מנעולן בתל אביב?

1.מנעולן 24 שעות שהגיע לתוכנית "יצאת צדיק" הוא מנעולן בתל אביב שביצע עבודה "יחסית פשוטה" ונבחן במספר קריטריונים שונים: מקצועיות, אמינות ועלות לתיקון התקלה.

2. על פי מה שניתן לראות בתוכנית יצאת צדיק בתל אביב, המנעולנים שמגיעים לכתובת אליה הם נקראו – לא מאבחנים את התקלה ולא סוגרים את המחיר בטלפון לפני שהם מגיעים לבצע את השירות.

3. מנעולן מקצועי ואמין ידע לבצע אבחנה מלאה של אופי התקלה בשיחת הטלפון עם הלקוח (באמצעות שליחת תמונה) וכך יספק מענה ומחיר מדויק ללקוח לפני שהוא מגיע לבצע עבודה.

מנעולן בתל אביב
מנעולן בתל אביב

כמה מילים כלליות על מנעולן בתל אביב הנותן שירות בעיר

במידה ונקלעתם למצב "ביש מזל" ליד דלת ביתכם, דלת המכונית או המשרד או אפילו דלת הכספת, תוכלו לפנות אלינו ואנחנו נדאג לפתוח את הדלת עבורכם בזמן הקצר ביותר.

אנו פורצים את כל סוגי המנעולים בתל אביב באמצעות מנעולן בתל אביב שיגיע ישר אליכם, עד 20 דקות הגעה. כל המנעולנים שלנו בעלי תעודת מנעולן שמהווה אסמכתה לכך שלמדו במוסד הכשרה מקצועי ורכשו השכלה מקצועית רחבה. לכן יש להם ידע רב בפריצת צילינדרים ומנעולים והם יספקו עבורכם מענה מהיר בשעת צרה.

חשוב לציין כי אנו עובדים 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע, לכן בכל יום ובכל שעה תוכלו לפנות אלינו ולקבל שירותים מקצועיים במחירים הוגנים.

איזו הכשרה יש למנעולן בעיר תל אביב?

המנעולן בתל אביב עבר הכשרה מקצועית ארוכה אשר למד במשך מספר שנים וכמו כן קיבל תעודת הסמכה לעסוק במקצוע, כמובן לאחר שהציג תעודת יושר מול מנהלי ומורי הקורס למנעולנים.

מנעולן בתל אביב יצאת צדיק
מנעולן בתל אביב יצאת צדיק

מנעולן בתל אביב בעל מקצועיות הוא מי שיודע לזהות דגמים רבים יותר של מנעולים וצילינדרים של חברות רבות, כולל שלל המותגים הקיימים כיום ובכך לתקן אותם על הצד הטוב ביותר.

להיות מנעולן בתל אביב פירושו לתת שירות עשרים וארבע שבע בעיר; לספק ללקוח שירות מהיר, איכותי ואמין. מנעולן הוא איש המקצוע אליו אתם פונים בעת צרה וללא התראה מראש, על מנת לקבל את השירות המהיר ביותר באותו רגע.

המנעולן בתל אביב מגיע עם ציוד חדש אשר משמש אותו בעת הפריצה ועוזר לו לפרוץ את המנעול במיומנות רבה וללא השארת נזק.

באילו מקרים תצטרכו את שירותיו של מנעולן בתל אביב?

את שירותיו של המנעולן בתל אביב ניתן לקבל במקרים הבאים של פתיחת דלתות שנטרקו, תיקון דלתות בתל אביב, פורץ דלתות נעולות, פריצת רכבים ללא נזק, החלפת מנעולים בתל אביב, התקנת מנעול עליון (מנעול כספת), החלפת מנגנון, תיקון דלתות מורשה בתל אביב, פורץ כספות מקצועי ועוד.

כאשר הנכם בוחרים לעבור דירה, אתם לא יודעים למי עוד יש את המפתח מלבדכם. לכן מומלץ ביותר להחליף את מנגנון הנעילה.

כמו כן – במידה והדלת נטרקה, מומלץ שלא לנסות לפרוץ לבד כי הנזק רב מהתועלת. במידה וננעל הרכב, אנחנו מגיעים במהרה ודואגים לפרוץ אותו עבורכם.

מתי נדע שאנו צריכים או כדאי לנו להחליף את המנעול לדלת ביתנו ?
במידה והדלת לא נסגרת בצורה חלקה ואתם נלחמים על הכנסת המפתח והדלת מועילה בטובה שהיא נפתחת.

מה מבדיל אותנו משאר המנעולנים בת"א?

התשובה נורא פשוטה: מקצועיות וסליחה על חוסר הצניעות 😉
זה לא אומר שאין מנעולנים מקצועיים בתל אביב או שאנחנו היחידים, אלא העובדה שכיום כל תלמיד שסיים קורס קורא לעצמו מנעולן מוסמך באישור המשטרה, ומתחיל להתנסות על דלתות של הלקוחות שלו. 

מלבד העבודה שזה "גוזל" את זמן הלקוח, זה במקרים מסוימים נגמר בנזק לדלת.

לכן, מקצועיות חסרת פשרות זה מה שאנחנו ולקוחותינו יכולים להעיד עלינו.
זכרו – זול – לפעמים יכול לעלות לכם במנעולן חסר ניסיון שיתאמן על הדלת שלכם. לכן חפשו מחיר טוב והגיוני ואמרו לא למחיר זול מדי.

אז מאיפה בוחרים מנעולן בתל אביב?

אז השאלה הגדולה היא מאיפה בוחרים מנעולן מתל אביב? ממגנט או אולי מהאינטרנט? האם זה באמת משנה?

אנחנו נתקלים בשאלה הזו מספר לא מובטל של פעמים ואנחנו כאן כדי לענות לכם בדיוק על השאלה הזאת. האמת היא שניתן לבחור מנעולן גם מהאינטרנט וגם ממגנטים. יחד עם זאת, מה שבאמת חשוב הוא לשים דגש על מספר דברים שנציין כאן עבורכם.

כבר בשיחה שלכם עם המנעולן, הסבירו לו את התקלה שיש לכם ובקשו ממנו הצעת מחיר טלפונית או הערכת מחיר עבור תיקון התקלה; זאת על מנת להימנע מסיטואציות לא נעימות בזמן אמת.

איך תדעו להתחיל לחשוד במנעולן שאליו התקשרתם? 

במידה ותגיעו לדבר על העלויות, הוא יגיד לכם משפטים כמו: "אל תדאג/י, אני אגיע נראה את הבעיה ונסתדר בהמשך". תתחילו לחשוד כאשר הוא לא יציין בפניכם את המחיר המדויק ויאמר משפטים שאמורים לגרום לכם לחשוב שהמחיר לא יהיה מופרז.

מה שיקרה זה שכאשר אותו מנעולן יגיע אליכם הביתה לתיקון התקלה, הוא ידרוש מכם מחיר מופרז יתר על המידה. אתם לא תוכלו לעמוד במחיר, והוא יעמיד אתכם במצב מביך. לכן לא תישאר ברירה, אלא לשלם לו את המחיר שציין בפניכם לתיקון התקלה.

כל מה שאתם צריכים לדעת 

חשוב שתדעו שמנעולן מקצועי בעל ניסיון בתחום, יידע לספק עבורכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון הבעיה שלכם. הוא יידע להסביר לכם מהי הבעיה באופן מפורט וכיצד ניתן לטפל בה בדרך הפשוטה והמהירה ביותר. כך תדעו שתוכלו לסמוך על אותו מנעולן ושאפשר להזמין את שירותיו.

כאשר המנעולן מגיע אליכם, אל תפחדו לעמוד לידו בזמן ביצוע העבודה שלו. כך תוכלו לראות שהוא לא מרמה אתכם ושהוא מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

תוכלו לראות אילו חלקים הוא מחליף ושהוא מביא חלקים חדשים (הדבר החשוב ביותר!). ישנם לא מעט מנעולנים שמחליפים חלקים משומשים שהם מביאים בשקית. לכן חשוב לראות את האריזה ולוודא שהוא משתמש בחלקים חדשים.

בנוסף על כך, כדאי לבקש מהמנעולן שיציג בפניכם תעודת הסמכה שלו כמנעולן ותעודת יושר ממשטרת ישראל על תחום העסקתו. כל מי שעובר קורס הסמכה של מנעולן, מקבל תעודת הסמכה שנראית כמו רישיון נהיגה.

תעודת מנעולן מוסמך- למי היא חשובה?

התעודה חשובה עבור הלקוחות הפוטנציאליים של המנעולן!
היא מהווה הוכחה לכך שהמנעולן אכן למד במקום מקצועי ורכש את כל הכישורים המתאימים כדי לעבוד בתחום. רוב המנעולנים בעלי תעודת הסמכה, בעלי כישורים נכונים לשם עבודה במקצוע.

אך כמובן שגם הניסיון חשוב וגם החוש הטכני של אותו מנעולן. תוכלו להיתקל במנעולנים מוסמכים שאינם ידעו לפתור את התקלה שלכם באופן מהיר ומקצועי ואף יגרמו לנזקים. לכן חשוב לשים לב בשיחת הטלפון לבקיאות של אותו מנעולן בנושא התקלה שלכם. 

תעודת יושר

מהי תעודת יושר? תעודה אותה מקבלים ממשטרת ישראל, המהווה אישור לכך שאין למנעולן עבר פלילי; מה שאומר שתוכלו לדעת שהוא אדם ללא בעיות פליליות ותוכלו להאמין בו.

גולדמן מנעולים

אנחנו רוצים להמליץ לכם על שירותיו של גולדמן מנעולים.
גולדמן מנעולן בתל אביב, 
מקצועי ואמין. הוא יידע לתת לכם ייעוץ ומחיר מדויק בטלפון עבור כל סוגי התקלות במנעולים, באמצעות תמונה או סרטון בלבד.

גולדמן מנעולים בתל אביב מבטיח לכם זמינות עשרים וארבע שעות ביממה. לרשותכם השירות הקצר והמהיר ביותר. תוכלו לסמוך עליו בכל תקלה ובעיה שתתקלו בה, והוא יספק עבורכם שירות מקצועי ואמין ביותר.

סהר מנעולן בתל אביב – בעל ידע רב בתחום מנעולים. מתמחה בכל סוגי העבודות תושב העיר תל אביב.

 • פריצת כל סוגי הכספות כבדות משרדיות ביתיות דיגיטליות ללא נזק
 • פורץ קטנועים ואופנועים במחירים הוגנים. הגעה תוך 20 דקות
 • תיקון דלת זכוכית והחלפת ידיות משאבה ריצפתית
 • תיקוני דלתות ממ"ד
 • תיקון דלתות של חברת רב בריח
 • החלפת מחזיר לדלת בת"א
 • החלפה מכירה של כל סוגי המנעולים במחירים מיוחדים
 • תיקון דלתות רשפים
 • טיפול ותיקון בדלתות חמדיה
 • תיקון דלתות אלומיניום

אז איך מזמינים: 

מחייגים להרצל גולדמן לטלפון 050-999-3373, או לחילופין ניתן לשלוח תמונה והסבר על אופי התקלה ונשוב אליכם בהקדם האפשרי. אם יש לכם שאלות נוספות – דברו עם פורץ מנעולים בתל אביב מטעמנו 24 שעות.

מנעולן תושב תל אביב
מנעולן תושב תל אביב

 

תיקון צילינדר בתל אביב

רבים המקרים שהלקוחות שלנו בתל אביב נתקעים עם תקלה שכיחה מאוד ומצריכה תיקון צילינדר בתל אביב. זה יכול לקרות אם הצילינדר מתיישן (בלאי טבעי). 

מנעולן בתל אביב מחברתנו, יידע לזהות בקלות תקלה של צילינדר תקול בדלת, גם אם הוא לא נמצא במקום. ניתן לשלוח תמונה/סרטון ולקבל חוות דעת/ הצעת מחיר או אפילו טיפים, כדי שתוכלו לפתור את התקלה בעצמכם.

אז למה בכל זאת שווה להזמין מנעולן לתל אביב מחברתנו?

ראשית בגלל המקצועיות; אנחנו מתקלים לא מעט במנעולנים חסרי ניסיון שגוזלים זמן יקר מלקוחות, נתקעים אצלם בבית שעות בלי להבין אפילו את מקור התקלה בדלת. במקרים רבים הם אפילו יוצרים נזק שעולה יותר. לכן חשוב לבחור "מנעולן מקצוען" ולא חובבן/או מנעולן מתחיל.

מחיר של מנעולן בתל אביב

המחיר הוא גורם מאוד חשוב בבחירת מנעולן בתל אביב.
ראשית, נבין ונאבחן את סוג התקלה שלכם בשיחת הטלפון, איך נעשה זאת? 

נבקש מכם לשלוח צילום של התקלה וכך נוכל לקבל את כל המידע הדרוש. לאחר מכן, נספק עבורכם הצעת מחיר בשיחת הטלפון ללא עלות וללא הפתעות. כך נוכל למנוע מצב של חוסר נעימות לשני הצדדים. מהצד שלכם, תוכלו לדעת לפני מה אתם עומדים וכמה זה יעלה לכם. 

המחירים שלנו הוגנים ונוחים לכולם, כך שתמיד נהיה זולים ביחס למחירי השוק, ועם זאת מקצועיים ככל שניתן. לפני שאתם בוחרים במנעולן בתל אביב, חשוב שתבדקו עם מספר מנעולנים את עלות תיקון התקלה עוד בשיחת הטלפון. אך עם זאת, חשוב שתדעו שלא כל שירות זול הוא בהכרח מקצועי.

האם שאלתם את המנעולן בתל אביב אודות בית חכם?
מה הוא בית חכם? בית חכם יכול להיות החל מסוג של מנעול דלת ביומטרי
ועד עינית דיגיטלית. אך אם תשאלו את המנעולן בתל אביב שהזמנתם, אולי יהיה באמתחתו כבר מנעול ביומטרי מסוג זה והוא יוכל להראות לכם ולתת לכם הסבר מדויק אודות המנעול החכם, שיכול להקל לכם על החיים. 

ומה הכוונה? 

במידה ותחליטו לצאת מהבית ולא יהיה לכם חשק לצאת עם מפתח, המנעול הביומטרי מעניק לכם אופציה מעולה להיכנס ולצאת מהבית עם טביעת אצבע. אין יותר כיף מזה. אם החלטתם
לצאת לריצה בחוץ, ולצאת עם המפתחות נראה כמו מטלה מעצבנת כיוון שאין איפה לשים את המפתח, עדיין עליכם לקחת בחשבון שאחד הילדים שלכם נתקע חלילה מחוץ לדלת, או שכח לקחת מפתח שיצא אל בית הספר. 
כעת, תוכלו לפתוח לו את הדלת ע"י אפליקציה חכמה והילד שלכם יוכל להיכנס הביתה במהירות וללא קושי. זהו אחד היתרונות הבולטים, כאשר אתם מחליטים להתקין מנעול חכם. לכן התייעצו עם המנעולן שלכם על התקנת מנעול ביומטרית. 

אם זו נשמעת לכם כמו אופציה מעניינת, נצלו את ההזדמנות ובקשו הצעת מחיר עבור ההתקנה. להזמין מנעולן במיוחד על מנת להתקין מנעולן ביומטרי בעתיד – יעלה לכם יותר כסף מאשר אם כבר הזמנתם מנעולן בתל אביב שכבר נמצא אצלכם וכבר 
ביצע עבורכם שרות אחד. זה יחסוך לכם בעתיד זמן וכסף.
מלבד העובדה שמנעול חכם הוא אופציה נוחה שהופכת את הבית שלכם לנגיש יותר,
זו התחלה מעניינת לקראת בית חכם גם בפנים הבית. התייעצו עם המנעולן שלכם גם על מערכת אזעקה חכמה וסוגי אזעקות ביתיות הקיימות.

אז איך מאתרים מנעולן מומלץ בתל אביב

אז אם אתם שואלים את עצמכם איך מאתרים מנעולן מוסמך בתל אביב – התשובה היא די פשוטה; מחייגים אלינו בכל שעה ומכל מקום. אנו מגיעים במהירות לכל פינה בתל אביב הצפופה.

יש לכם שאלות לגבי הזמנת מנעולן בתל אביב מסהר מנעולים? 

נשמח לתת מענה בכל שעה ועל כל שאלה!

טיפים לבחירת מנעולן מקצועי בת"א:

גולדמן המנעולן מתנייד באמצעות אופנוע ויגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה לאזור ת"א והסביבה.

למה הגעה באופנוע הכרחית?
מכיוון שבאמצעות אופנוע ניתן להגיע לכל פינה בתל אביב תוך זמן קצר (פחות מ-20 דקות). בנוסף, מנעולן מקצועי מחזיק בתוך אופנוע ארגז כלים ובו כל הציוד הנדרש.

מה עוד אפשר להגיד על הרצל... בחור מקסים, מקצוען אמיתי, זאת הפעם השנייה שהזמנתי אותו לתקן לי את הדלתות, יש לו ידיים זהב! העברתי את המספר לכל החברות שלי. כל הכבוד הרצל!
מנעולנים באישור המטשרה
סיון סטרול
מעצבת גרפית

חידוש דלתות בתל אביב I תיקון דלת בתל אביב I מתקיני דלתות בתל אביב I תיקון פלדלת בתל אביב I תיקון דלת עץ בתל אביב I תיקון דלת ממד בתל אביב I תיקון דלת רב בריח בתל אביב I תיקון דלת שריונית חוסם בתל אביבI קיצור דלת ממד בתל אביב I החלפת מנגנון לדלת בתל אביבI החלפת מנעולים בדלת בתל אביב I תיקון דלת לאחר פריצה בתל אביב I הרמת דלת בתל אביב I כיוון לדלת בתל אביב I תיקון משקוף לדלת בתל אביב I תיקון צירים לדלת בתל אביב I החלפת צירים לדלת בתל אביב I תיקון מנעול לדלת בתל אביב I מנעולן דלתות בתל אביב I החלפת מנעולים לדלת בתל אביב I תיקון דלת חוסם בתל אביב I תיקון דלת עכביש בתל אביב | טכנאי דלתות בתל אביב | פורץ כספות מתל אביב | פורץ קטנועים תל אביב

שירותים נוספים של פורץ מנעולים בתל אביב:

 • פריצת רכב ללא נזק בתל אביב.
 • פריצת קטנועים קטנים וגדולים.
 • שכפול מפתחות לרכב או לקטנוע.
 • פריצת כספות קטנות וכבדות.
 • פריצת כל סוגי רכבים ישנים עד חדשים ביותר.
 • קיצור כל סוגי דלתות בת"א.
 • תיקון דלתות זכוכית בתל אביב.
 • תיקון דלת פלדת.
 • תיקון דלתות ממד.
 • תיקון דלתות חירום.
 • תיקון דלת עץ בתל אביב.
 • פריצת כל סוגי הדלתות טרוקה.
 • החלפת כל סוגי הצילנדרים תל אביב.
 • פריצת כל סוגי הדלתות.
 • תיקון כל סוגי הדלתות זכוכיות ישנה וחדשה.
 • פורץ מנעולים לכל  סוגי מנעולים רב בריח ועוד.
 • פריצת דלת טרוקה בתל אביב.
 • פריצת מנעול כספת.
 • התקנת מנעול כספת עליון.
 • מכירה והתקנת כל סוגי המנעולים חברות כמו רב בריח מוליטלוק.

מה לקוחות מספרים על סהר המנעולן?

"תודה רבה לסהר מנעולן על שירות המהיר בפריצת רכב בת"א הגיע תוך 20 דקות."
מיכל אלימלך
מעצבת פנים
"תודה רבה לצוות של סהר מנעולנים על שירות של פריצת כספת כבדה מחיר היה מעולה והשירות יותר עובד ששלח סהר היה אדיב ומקצועי ממליץ בחום."
רן כהן
יועץ עסקי
"שירות מקצועי, מהיר. בן אדם שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!"
אור אדרי
מנהל שיווק
"באמת בן אדם כמה רמות מעל כולם, שירות מקצועי ומעבר לכך- מהיר! שמח שבחרתי בך."
חן אברהמוביץ'
מחסנאי

| החלפת מנעולים – תגיות חיפוש: מנעולים החלפת מנגנון לדלת כניסה  | החלפת מנגנון לדלת | ידית בהולה I מנעול מנגנון רב בריח | מנעול מנגנון שריונית חוסם | מנעול כספת | מנעול חבוי 101 לדלת עץ | מנעול מגנטי לדלת פנים | מנעולי תליה | מנעולי רתק | מנעול לדלת אש | מנעול לתיבת דואר | מנעול מגירה| מנעול לדלת זכוכית , מנעול חשמלי | מנעול לחלונות | מנעול לדלת אלומיניום| מנעול חובק לדלת זכוכית |להחליף מנעול | החלפת מנעול  I החלפת מנעול בית חדש I איך להחליף מנעול I  החלפת מנעול רב בריח I החלפת מנעול לדלת עץ I מנעולנים באישור המשטרה I מנעול מאסטר I מחליף מנעולים I החלפת מנעול פלדלת I החלפת מנעול הכי זול I מחיר מנעול Iמנעולים לבית I החלפת מנעול צילינדרI החלפת צילינדרI פריצת צילינדר I פורץ צילינדרI פורץ מנעול I פורץ מנעולים I מנעולנים מובחריםI  להחליף צילינדרI איך להחליף צילינדר| צילינדרים לפלדלת| צילינדר אלבא | צילינדר מאגנום | צילינדר רב בריח דינאמיק| צילינדר רב בריח לוקסיס | צילינדר מולטילוק אינטראקטיב| צילינדר לדלת עץ | צילינדר למחסן| צילינדר לתריס חשמלי| צילינדר לסורג טרלידור| מנעול טביעת אצבע מולטילוק אנטר I החלפת מנעולים על ידי מנעולן מורשה, החלפת מנעול על ידי מנעולן , החלפת מנעול 24 שעות ,החלפת מנעול טביעת אצבע אילוק.| החלפת מנגנון לדלת פלדלת | החלפת מנגנון לדלת אלומיניום | תיקון דלתות אינטרקום לבית פרטי בניין | החלפת מנעול לדלת רב בריח | החלפת מנעול לדלת זכוכית | החלפת משאבה רצפתית | תיקון דלת פנדור | תיקון דלת רב בריח | פורץ כספות כבדות | פורץ כספות ביתיות 

מידע כללי על עיר תל אביב

Call Now Button