תיקון דלתות הזזה

תיקון דלתות הזזה – פלדת מעץ אלומיניום זכוכית ממד רב בריח מולטילוק שירות עם אחריות

תיקון דלתות הזזה – יש לכם דלת הזזה שלא נסגרת כמו שצריך נוגעת ברצפה או אפילו לא ננעלת דברו איתנו בכל שעה אנו מתמחים ב תיקוני דלתות הזזה מכל הסוגים אנו יודעים להתאים גלגלים לכל סוגי המסילות ולכוון כל דלת הזזה בצורה המקצועית ביותר שתחזיק להכי הרבה זמן ואם יש צורך נעדכן את לקוחותינו על אפשרויות זולות ככל שניתן לתיקון התקלה.
תיקון דלתות הזזה
תיקון דלתות הזזה

כמה עולה לתקן דלת הזזה

לתקן דלת הזזה עולה בין 250 ל 450 שח בממוצע תלוי מה סוג התקלה לדוגמה עם הדלת דורשת חיזוקים כיוונים דברים בסיסיים ללא עלויות המחיר צריך לעלות בממוצע של 350 שח זה כמובן וזמנו את השירות ביום חול הוא בשעה סבירה עליות נוספות שיכולות להתווסף זה תיקון דלתות הזזה זה החלפת גלגלים יש מקרים רבים שהגלגלים כבר לא פועלים כמו שצריך ובכך מקשים על הזזת הדלת במקרים אלו אנו נצטרך להחליף את הגלגלים שאלות מנה בין 150 ל 250 שח תלוי בכמות וסוג הגלגלים של הדלת שלכם.

מה התקלות הנפוצות בדלתות הזזה

תיקון דלתות הזזה – התקלות הנפוצות בדלתות הזזה זה שפשוט הדלת מתנתקת מה גלגלים ונוגעת ברצפה תקלה זאתי שכיחה ביותר במקרים אלו אנו נגיע מחזיר את הדלת למקום ולאחר מכן נקבע ככל שניתן את המקום שהיא תתפרק כדי שלא יקרה מקרה זה בעתיד וכמובן לבדוק שהכל בסדר עם הדלת והיא לא צריכה טיפול נוסף תקלה נוספת היא שהגלגלים מתפרקים ולא עובדים ובכך מגשים באופן משמעותי את הוזזת הדלת במקרים אלו אנו נחליף את הגלגלים ואם תהיה אפשרות של תיקון ושימון ללא החלפת הגלגלים ממליץ על כך ללקוח.

טיפים לבחירת מתקן דלתות הזזה.

אז אם אתם בכל זאת החלטתם לחפש מתקן דלתות הזזה אתם צריכים כמה טיפים תנו לנו לעזור לכם על מנת שתוכלו לבחור את המתאים ביותר במינימום תקלות. ראשית בידקו שמתקן דלתות הוא לא מנעולן שמתעסק בפריצת מנעולים ועל הדרך מתקן דלתות הזזה טיפ נוסף בקשו הצעת מחיר עוד בטלפון לפני שמתקן הדלתות מגיע שלחו לו תמונה של הדלת תספרו לו על אופי הבעיה ותשאל אותו כמה אמור לעלות לכם מחיר הביקור עם החלקים והכל וישבו מחירים זה מול מתחרים אחרים. יש לכם שאלות נוספות בנושא תיקון דלתות הזזה תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר בכל שעה גולדמן מקצוענים לדלת שלך.צריכים מנעולן באזור המרכז בהגעה מהירה תוך 30 דקות שירות עם אחריות : מנעולן ראשון לציון  מנעולן תל אביב
Call Now Button