מנעולן - פורץ מנעולים 24 שעות

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

פורץ מנעולים

 פורץ-מנעולים שירות כספות דלתות רכבים מגיע תוך 24 שעות פורץ יצאת צדיק תיקון דלתות,
החלפת מנעולים 24-7 באישור משטרה

פורץ מנעולים איך זה עובד- לפורץ מיומן קיים ציוד מתקדם אשר באמצעותו הוא יכול לפרוץ כל מנעול.
כל מנעול הוא בר פריצה כיום בידי מנעולן מקצועי אשר בעל וותק וכמו כן הסמכה מתאימה לכך.
כך שגם במידה ונתקעתם מחוץ לדלת של הבית שלכם בכלל שאיבדתם את המפתחות.

קיים לכך פתרון, מכיוון שכל מה שקשור לתחום של פורץ מנעול וחשוב לנו בתור לקוחות לבחור את המנעולן
הכי אמין והכי מנוסה ובעל הכלים והידע לפרוץ כל מנעול בכל מקום, חשוב לבצע את הבחירה הנכונה.

פורץ מנעולים 24 שעות
פורץ מנעולים 24 שעות

עם שנים ארוכות של ניסיון ארוך בתחום ועם שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר אשר קיימת כיום על מנת לבצע את העבודה ,תוכלו להנות אצלנו משירותיו של מנעולן מנוסה בעל וותק של שנים .

לכל בית קיימת דלת מסוג אחר ,כמו כן גם לכל רכב ישנו המנעול הייחודי לו ועל סוגי הכספות הרבים לא ניתן לפרט במילים. לכן במידה וישנו מצב שבו לא קיימת לכם גישה למנעול מסיבה כזאת או אחרת, תצטרכו לפנות לפורץ מנעולים אשר מתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים ולו ישנו הידע והכלים על מנת לסייע לכם לפתור את הבעיה.

חשוב "שהמנעולן יהיה מנוסה", זמין ובעל תעודות וידע כיצד לפרוץ כל מנעול ומנעול במהירות מקסימלית .

באילו מקרים חשוב להתקשר לפורץ מנעולים ואילו שירותים הוא מעניק ?

המנעולן יהיה זמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה ויגיע עד אליכם במהירות.
כך שבמידה ואתם מוצאים את עצמכם בשעת לילה מאוחרת ברחוב חשוך ליד הרכב שלכם או שנתקעתם מחוץ לדלת.
אין לכם כל סיבה לחשוש, בעזרת פריצת מנעולים מקצועי אמין ומקצועי אשר יגיע לחלץ אתכם ולספק לכם מענה מהיר תוכלו לקבל סיוע מהיר ולהיכנס בחזרה לביתכם או לרכבכם.

תוכלו להיעזר בשירותיו של "המנעולן במקרים של פריצת דלתות" ,תיקון והחלפת צילינדרים ,תיקון והחלפה של דלתות פלדלת, התקנת מנעול כספת עליון, פריצת רכבים, קידוד שלטין וקודנים לרכב ועוד. השירות נעשה בצורה המקצועית ביותר בעזרת הכלים המתקדמים ביותר.

כיצד נדע באיזה פורץ מנעולים לבחור ?

פורץ מנעולים מקצועי אשר עוסק בעבודתו כבר שנים וקיים אצלו ידע רב בתחום יודע כיצד לפרוץ כל מנעול ומנעול .כאשר אתם מעוניינים במנעולן מקצועי אשר יגיע להחליף לכם את הצילינדר או לפרוץ עבורכם את הדלת.

חשוב לוודא שהוא עבר הכשרה מתאימה לכך וכמו כן שקיימת לו תעודה לעסוק בכך מטעם משטרת ישראל .כמו כן ניתן לקבל המלצות מחברים או בני משפיה ואף מהאינטרנט ולבחור לפי מירב ההמלצות או לפי רצונכם החופשי את בעל המקצוע הנראה לכם ביותר .

פורץ מנעולים
פורץ מנעולים

  • פריצת מנעולים- קיימות מגוון שיטות מגוונות  לפריצת המנעול בהתאם לסוגו ובהתאם לדלת ,אשר נעשית באמצעות טכניקות פריצות אחרות החל משבירת המנגנון ועד לפריצה עדינה.

  • אחת מהשיטות היא פריצת מנעול באמצעות קידוח השיטה היא פריצת מנעול פשוטה ונפוצה מאד אשר מתבצעת בעיקר בפריצת מנעולי צילינדר. הפורץ משתמש במקדחה כדי לבטל את הפיני במנגנון הנעילה ,הקידוח למעשה גורם לנזק בלתי הפיך ולכן יש צורך להחליפו. לרוב משתמשים בשיטה זו כאשר המנעול ניזוק ומסרב להיפתח. כאשר נשבר מפתח או במקרים כאשר אין דרך אחר חוץ מלשבור את המנעול ולהחליפו.

  • שיטה נוספת היא דגדוג המנעול– הכינוי "דגדוג" מתייחס בעצם לפריצה עדינה של המנעול באמצעות כלים בשם פיקלים. את הפיקלים מחדירים לחור המנעול ומזיזים כך שיחקו את פעולת המפתח . שיטה זו דורשת מיומנות רבה בקרב המבצעים אותה ולכן היא פחות נפוצה בקרב המנעולנים . שיטה זו נעשית כאשר המפתח אבד ,בשיטה זו הצילינדר או כל חלק אחר לא ייפגע.

  • שיטה נוספת היא פריצת המנעול בשיטת "ההקפצה"– זוהי למעשה שיטה שפורצים מכינים שלד שבאמצעותו הם פורצים את הדלת  או מבצעים תיקון דלת (זהו מפתח שהמנעולנים מכינים בעצמם עם שלד מסוג המפתח של המנעול ) ,באמצעות הרעדת המנגנון אשר גורם להקפצת הפינים  של הצילינדר. פריצה זו היא מהירה ואיננה משאירה כל סימן.

  • ניתן לפרוץ גם את הדלת באמצעות חולץ אפציר אפציר הוא כלי עבודה נפוץ בניתן לרכוש ברוב כלי החנויות לכלי עבודה. החולץ בנוי מזרועות ובורג עיגון, באמצעות הזרועות ניתן לשלוף את הצילינדר מבחוץ בתנועות של סיבוב .לאחר שהצילינדר יצא כל מה שצריך לעשות הוא לסובב את הלשונית והדלת תיפתח.

  • כמו כן, הדרך הפחות מתוחכמת לפרוץ מנעול היא לשבור אותו או לעקור את הדלת כולה. פורצים משתמשים לעתים בשיטות שונות על מנת לפרוץ את הדלת וזו פעמים רבות אין פתרון אחר חוץ מהחלפת הדלת

אזורי שירות של סהר פורץ מנעולים מוסמך​

הרצל גולדמן נותן שירות בכל המרכז ויגיע אליכם במהירות.

עלויות משתנות בהתאם למורכבות הפריצה ולסוג המנעול.

במקרים מסוימים אכן יש אפשרות ואנו גם נותנים מידע באתר על אופציות פריצה שונות.

הרצל גולדמן צבר ניסיון עשיר מאוד בתחוןם מנעולנות ויודעה ומכיר הכל על פריצות ואת כל השיטות הישנות והחדשות הרלוונטיות לכל המצבים.

מה אנחנו מציעים

פורץ מנעולים – תגיות חיפוש נפוצים :  פורץ מנעולים מזכוכית | פריצת מנעול זכוכית | פריצת מנעולים I פורץ מנעול I פתיחת מנעולים I פריצת דלתות I פורץ מנעול I פורצי מנעולים I פריצת צילינדר I פורץ רב בריח I פורץ דלת פלדלת I פריצת בית I פורץ מנעול פלדלת I פורץ למנעולים I פורץ מנעולים מורשה I פורץ מנעולים מוסמך I פורץ מנעולים מומחה I פורץ דלתות | מנעולן פורץ | מנעולן מורשה | פורץ מנעול אלומיניום | פורת מנעולים ללא נזק | פורץ מנעולים לרכב | פורץ מנעול לקטנוע | פורץ מנעולים לדלת פלדלת |

Call Now Button