מנעולן - פורץ מנעולים 24 שעות

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה – ללא נזק פורץ דלת פלדת עץ אלומיניום תושב העיר הגעה תוך 30 דקות מחירים הוגנים.

נטרקה לכם הדלת ואם לא יודעים איך להתמודד. תנו לנו לתת לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע פריצת דלת טרוקה בעצמכם בקלות ובכך תוכלו לחסוך את זמן מחיר קריאת השירות. אז בואו ונתחיל
פריצת דלת טרוקה
פריצת דלת טרוקה

מה זה דלת טרוקה ?

דלת טרוקה לדלת שאינה נעולה אמה בריקים אלה רק עם הלשונית שמחזיקה את הדלת לתוך המשקוף ובכך מונעת את פתיחת הדלת לשונית ניתן ללחוץ ולשחרר החוצה כל מה שצריך זה רק להגיע אליה אבל מה שמפריע פה זה שאין לנו ידית מבחוץ שיכולה לפתוח לנו את הדלת אלה ידית קבועה שמקובעת לדלת ולא מסתובבת ובכך לא מאפשרת את פתיחת הדלת.

למה משתמשים בידית קבועה בדלת

בדרך כלל אנשים מעדיפים ידית קבועה לדלת כדי לאפשר להם לטרוק את הדלת במהירות ובכך הם חושבים שהם נעלו אותה וחסכו לעצמם זמן אבל בעצם הטריק העצמה היא לא נעילה בטוחה וכל אחד יכול עם בקבוק פלסטיק לפרוץ את הדלת ולהיכנס במהירות בלי שיורגש. ולכן מומלץ להשתמש בידית קבועה לדלת רק כאשר רוצים לרדת למטה לזרוק ז** לדוגמה או לעשות משהו זריז ולחזור כי אין לי סמוך על הנעילה שלה לשונית בלבד.

אז איך לפרוץ דלת טרוקה

אז כדי לפרוץ דלת טרוקה כל מה שאתם צריכים זה בקבוק פלסטיק עדיף שיהיה שטוח ככל שניתן וליטר וחצי כמו למשל נסטי או קולה אפשר לחתוך את הבקבוק מלמעלה באמצעות סכין יפנית או מספריים ולחתוך את החלק התחתון ולעשות פס באמצע מה שיהפוך לנו את הבקבוק פלסטיק זה סוג של קלף שאותו נוכל לדחוף בין הדלת אל המשקוף וללחוץ על הלשונית ולפתוח את הדלת. אם זה לא מצליח תנסו לנהל את הדלת חזק בזמן שאתם מנסים לדחוף את הפלסטיק ללשונית וזה אמור לפתוח אם בכל זאת זה לא עובד תנסו להוציא את הפלסטיק עצמו ולחתוך אותו בצורה ישרה ככל שניתן וקטנה מספיק כדי להפעיל כמה שפחות לחץ וגם שתוכלו לאכול בו בצורה מספיק חזקה ותבקשו ממישהו לנער את הדלת בזמן שאתם דוחפים את הבקבוק וזה אמור לפתוח לכם את הדלת. אם בכל זאת לא הצלחתם לפרוץ דלת טרוקה בעצמכם ותזכו ותרצו את עזרתנו נשמח לתת לכם מענה 24 שעות ביממה לכל שירותי פריצת דלתות באמינות במקצועיות ובמחיר הוגן.

שירותים מהירים של פריצת דלת טרוקה

  • פורץ דלת טרוקה ללא נזק
  • פורץ דלת טרוקה מעץ
  • פורץ דלת טרוקה מפלדה
  • פורץ דלת טרוקה מאלומיניום
  • פורץ דלתות 24 שעות
  • פורץ דלת טרוקה מפתח בצד שני
אם אתם צריכים מנעולן מקצועי אשמח לעזור בכל שאלה אני זמין בטלפון לכל שאלה או בעיה .
Call Now Button